مجله آنلاین مگ باز
کیف پول ارزهای دیجیتال

بهترین کیف پول ارزهای دیجیتال کدام است؟

کیف پول Coinpayments قادر به ذخیره تقریبا تمامی رمز ارزها میباشد و بدلیل احراز هویت دو مرحله ای آن در هنگام لاگین، امن محسوب میشود.

مراحل ساخت و استفاده از این کیف پول:

۱) وارد سایت
www.coinpayments.net
شده و sign up نمایید.(دقت نمایید پسورد امنی انتخاب نمایید تلفیقی از حروف کوچک و بزرگ، کاراکترها و اعداد)

۲) پس از ثبتنام، در همان صفحه در بخش Login یوزرنیم و پسورد خود را وارد نمایید، در این مرحله ایمیلی حاوی یک کد برای شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن آن میتوانید وارد کیف پول خود شوید.

۳) در قسمت Account بالای صفحه بخش Account setting میتوانید وارد Login and security شده و پسورد خود را تغییر داده و تنظیمات احراز هویت دو مرحله ای(۲factor authentication) را تغییر دهید(توصیه میشود دو مرحله بودن را غیر فعال نکنید)

۴) در بخش Transaction History میتوانید موارد زیر را مشاهده نمایید:

تاریخچه دریافت(Deposit History)
تاریخچه ارسال (Withdrawal History)
تاریخچه تراکنش(Transfer History)
تاریخچه تبدیل ارزها بهم (Conversion History)

نکته: بعد از خرید هر ارزی باید بتوانید در بخش Deposit History تاریخ و زمان واریز، آدرس کیف پولتان، مقدار رمز ارز، تعداد Confirm ها و وضعیت Complete تراکنش را مشاهده نمایید.

نکته: هر تراکنشی بسته به نوع ارز، نیاز به تعدادی Confirm از سمت استخراج کنندگان( Miners) دارد که صحت تراکنش مورد تایید واقع گردد.

۵) در بخش Your Wallet میتوایند محتویات و پارامترهای مهمی از کیف پولتان را مشاهده نمایید و همه رمز ارزهای پشتیبانی شده در کیف را مشاهده نمایید. بعنوان مثال میخواهید آدرس کیف برای خرید Ripple درست کنید و به فروشنده بدهید که به آن آدرس واریز کند و شما در کیف دریافت نمایید. برای اینکار در بخش Your wallet رمزارز مورد نظر مثلا Ripple را پیدا میکنید و در قسمت راست بر روی XRP Option کلیک مینمایید و بر روی گزینه Deposit/Receive کلیک کرده و بر روی گزینه Add new deposit address کلیک نمایید تا برایتان آدرس کیف پول تولید گردد پس از انجام اینکار آدرسی تحت عنوان Deposit Address برایتان نمایش داده میشود که کد QR آن نیز برایتان تولید میگردد(جهت اطمینان از درستی آدرس کیف باید QR کد را نیز فرستاد که رمز شده ماتریسی همان آدرس کیف هست).

نکته: در ریپل در همان جاییکه برایتان آدرس کیف ساخته شد، پارامتر دیگری بنام Destination tag نیز ساخته میشود که اکثر فروشنده ها برای انتقال Ripple به کیف شما آنرا هم از شما درخواست میکنند(این Tag باعث تسریع در پرداخت میگردد)

۶) برای انتقال رمزارز Ripple به کیف شخص دیگر میبایست در همان قسمت XRP Option بر روی send/withdraw کلیک کرده و در بخش send to آدرس کیف شخص مقابل را وارد نماید و درضمن در بخش Destination tag نیز باید Dest tag گیرنده را وارد نمایید(این بخش اختیاریست ولی برای تسریع در تراکنش توصیه میگردد)

۷) دقت شود برای خرید هر نوع رمز ارزی باید در این کیف آدرس کیف مربوط به آن ارز را تولید نمایید(در بخشOption اش در Your wallet) و به اشتباه آدرس کیف مثلا Ripple را برای خرید Ethereum ندهید.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.