مجله آنلاین مگ باز
بی کیفیت

چگونه با هوش مصنوعی عکس‎های بی کیفیت و تار را با کیفیت کنیم؟

افزایش کیفیت عکس های بی کیفیت ، بی کیفیت و زوم شده ، دقیقا همان کاری‌ است که وب‌سایت let’senhance با استفاده از هوش مصنوعی سرشار و قدرتمند خود انجام می‌دهد.

حتما شما نیز در برخی فیلم‌ها یا سریال‌های عمدتا علمی-تخیلی و یا جنایی، صحنه‌هایی را دیده باشید که با چند کلیک ساده، اقدام به افزایش کیفیت عکس های بی کیفیت و بلوری می‌کنند. اگر تاکنون تصور می‌کردید که انجام این عمل فقط محدود به همین فیلم‌هاست، پس شما را با وب‌سایت Let’s Enhance آشنا خواهیم کرد؛ ابزاری که این کارها را با استفاده از هوش مصنوعی و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

روند افزایش کیفیت عکس در این وب‌سایت چگونه است؟

روش کار به این صورت است؛ شما عکسی قدیمی، بی‌کیفیت و بلوری را در وب‌سایت let’senhance.io آپلود کرده و چند ثانیه‌ای به موتور پردازشگر آن زمان می‌دهید. هوش مصنوعی این وب‌سایت، پس از آنالیز عکس شما، آن را با تکنیک‌های ویژه بهبود داده و در صورت نیاز، با تصاویر باکیفیت موجود در بانک اطلاعاتی غنی خود مقایسه می‌کند. نتیجه کار، افزایش کیفیت عکس بی کیفیت شماست. همه این عملیات، به لطف هوش مصنوعی و شبکه‌های عصبی انجام خواهد شد؛ ابزاری که گفته شده به واسطه استفاده از آن، افزایش کیفیت عکس به صورت هوشمندتر و واقعی‌تری انجام می‌شود.

وب‌سایتی جهت افزایش کیفیت عکس های بی کیفیت با استفاده از هوش مصنوعی

برخلاف اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر نظیر فتوشاپ، به تخصص خاصی برای استفاده از این وب‌سایت نیاز نخواهید داشت. البته در این روزها که پیشرفت تکنولوژی باعث خلق و توسعه دوربین‌های دیجیتال و بسیار باکیفیت شده، قطعا نیاز به افزایش کیفیت عکس کمتر از قبل احساس می‌شود.

اگر تصاویری قدیمی در آرشیو خود دارید که باید کمی به کیفیت آنها افزوده شود، پس بد نیست نگاهی به این وب‌سایت هم بیاندازید. در حال حاضر استفاده از Let’s Enhance کاملا رایگان است. با این حال، جهت مشاهده نتیجه، باید حتما در آن عضو شوید.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.