مجله آنلاین مگ باز
پول سریع

سریع‎ترین راه پول دار شدن چیست؟

برای ورود پول و سرمایه به زندگی تان، با خودتان رو راست باشید و مشخص کنید که دقیقاً از زندگی چه می خواهید و چه خواسته هایی دارید. وقتی هنوز خودتان نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید چطور انتظار دارید به آنها دست پیدا کنید.

یادتان باشد که رسیدن به خواسته های مالی، به روزها، هفته ها و سال ها تکرار و تمرین پی در پی نیاز دارد، اما کائنات به همین صورت عمل می کند و این وظیقه شماست که با تمرین و کوشش، کائنات را به خدمت خود در آورید.

وقتی اهدافتان را برای کائنات مشخص کنید کائنات برای برآورده کردن تک تک خواسته های شما حرکت می کند. شاید در همان لحظه، خواسته شما محقق نشود، اما هر چه بیشتر با کائنات در ارتباط باشید و رؤیاهایتان را بازگو و تکرار کنید تحقق خواسته هایتان سریع تر خواهند شد. شاید در ابتدا این کار خسته کننده و بی نتیجه به نظر برسند، اما باید صبور بود و تسلیم نشد. کسانی که صبر ندارند موفق به ادامه دادن این مسیر نمی شوند.

بیشتر افراد می خواهند ثروتمند شوند، اما اگر از آنها بپرسید: «اهدافت چیست؟» هیچ هدف مشخصی ندارند. آنها حتی اعتقادی به عمل بخشایش و فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته خود هم ندارند و این کار را بیهوده و غیر ضروری می پندارند. این ها کسانی هستند که بعد از یک بار شکست، زود نا امید می شوند و به سراغ کار دیگری می روند.

بنابراین هرگاه احساس یأس و نومیدی وجودتان را فراگرفت این تمرین ساده را انجام دهید. خواسته هایتان را به ترتیب اولویت و به طور کاملاً شفاف برای خودتان و کائنات مشخص کنید مطمئن باشید که پول و ثروت، راه خود را به سوی شما پیدا خواهد کرد چون غیرممکن وجود ندارد. رؤیاهای بزرگ در سر بپرورانید و به جایی بد بینی و منفی بافی فقط روی اهدافتان متمرکز شوید گذشته را با تمام اتفاقات تلخ آن رها سازید و با ذهنی باز و فراغ بال به جلو نگاه کنید. وقتی با شفافیت کامل خواسته خود را مطرح می کنید کائنات دست به کار می شود تا آن خواسته را برای شما محقق سازد.

پول سریع

توصیه هایی برای زود پول دار شدن

 • در حین انجام دادن کارهایتان، یه پیام های صوتی ای گوش کنید که درباره پول و فراوانی هستند
 • یاد داشت های کوچکی در گوشه و کنار خانه بچسبانید و اهدافتان را به زبان حال روی آن ها بنویسید.
 • شرح حال افراد موفقی را بخوانید.
 • تابلوی رؤیاهایتان را در جایی فرار دهید که جلوی دیدتان باشد.
 • هنگام صحبت کردن با تلفن اهدافتان را به تصویر بکشید یا به تابلوی رؤیاهایتان خیره شوید
 • هنگام رانندگی به فایل های صوتی انرژی بخش گوش دهید تا هر لحظه به یاد اهداف و خواسته هایتان باشید.
 • هر روز صبح، موقع شستن دست و صورت تان بزرگترین و مهم ترین هدف آن روز خود را روی آینه بنویسید.
 • همواره در کیفتان دفترچه ای داشته باشید که به راحتی بتوانید فهرست «باش، انجام بده و به دست بیاور» خود را در آن بنویسید یا در مواقع لزوم اصلاحات تان را در آن ایجاد کنید.
 • در سایت های اینترنتی ای عضو شوید که پیام های مثبت، منتشر می کنند.
 • همیشه داخل کیفتان مبلغ چشمگیری پول بگذارید تا با دیدن آن احساس ثروتمندی کنید.
 • اهدافتان را روی تکه کاغذی کوچک بنویسید و آن را داخل کیف پولتان بگذارید.
 • برنامه های تلویزیونی مربوط به افراد کارآفرین و روشیهای کسب درآمد بیشتر را تماشا کنید.
 • حساب پس اندازی برای روز مبادا باز کنید.

مستولیت هر اتفاقی به گردن خود شماست

طبق قانون جذب زندگی مانند آیینه ای است که افکار و ذهنیت آدمی را در دنیای خارج از او به تصویر می کشد، یادتان باشد که افکار امروز شما روزی به واقعیت تبدیل می شوند، بنابراین مراقب نیات خود باشید اگر می خواهید از لحاظ مالی پیشرفت کنید، باید بیشتر روی این موضوع کار کنید.

اگر اتفاق بد و ناگواری در زندگی تان رخ می دهد. این شما هستید که تصمیم می گیرید درباره این موضوع دیدی مثبت یا منفی داشته باشید. بنابراین مسئولیت هر انفاقی به گردن شماست؛ پس سعی کنید با تغییر رفتارتان، زندگی تان را بهبود ببخشید.

اگر در زمینه مالی با مشکل مواجه هستید دقیقاً مشخص کنید که این مشکل از کجا نشئت میگیرد سپس با ریشه کن کردن افکار و ذهنیات منفی خود آن ها را از زندگی تان حذف کنید.

در نزدیکی منطقه سکونت یکی از دوستان، شرکتی قدرتمند با پشتوانه مالی قوی وجود داشت و می خواست تمام زمین های منطقه را از آن خود کند. دوستم از این وضعیت ناراضی بود و در هر محفلی که می نشست مرتب از این موضوع گله و شکایت می کرد. در واقع او انرژی اش را صرف اموری می کرد که خارج از کنترلش بودند و با این عمل ناخواسته پول را از زندگی خود دفع می کرد و خودش نیز از آن اطلاعی نداشت.

بعد از اینکه متوجه شد این رفتار و طرز فکر، مانع ورود پول به زندگی اش می شود، تمام آن ماجرا را به دست فراموشی سپرد و آن افکار بدبینانه را از ذهن خود پاک کرد. از آن پس، دیگر او با حالتی منطقی و بدون تعصب با دیگران برخورد می کرد.

شما نیر می توانید با بخشایش از نو متولد شوید و اتفاقات خوب و خوشايندی را تجربه کنید. این افکار و باورهای شما هستند که زندگی تان را رقم می زنند. پس بیایید مسئولیت کامل همه چیز را بر عهده بگیرید و آگاهانه بهترین افکار را برگزینید. به یاد داشته باشید اگر در افکار منفی خود غوطه ور شوید. کائنات نیز آن ارتعاشات را دریافت می کنند و همان ها را به شما باز می گردانند. بی شک اگر تمرکز شما روی خشم و عصبانیت باشد. به رودی خیر و برکت از زندگی تان برچیده خواهد شد. از این پس نفرت و خشم را به عشق و همدلی تبدیل کنید و با افکاری پاک و مثبت به دنبال رؤیاها و آرزوهای خود بروید. مطمئن باشید ثروت واقعی چیزی جز این نیست.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.