مجله آنلاین مگ باز
قانون جذب کائنات

قانون جذب چیست؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟

براساس قانون جذب اتفاقات مثبت یا منفی به این دلیل در زندگی شما رخ می‌دهند که به سمت‌تان جذب شده‌اند. در واقع، خود شما آن‌ها را به زندگی‌تان دعوت کرده‌اید. این مقاله به شما نشان خواهد داد که چگونه از قانون جذب به نفع خود استفاده کنید.

  1. ذهنتان را برای قانون جذب آرام کنید

قانون جذب

پنج تا ده دقیقه مدیتیشن کنید. این کار باعث افزایش قدرت فکری می‌شود و ذهن شما را در حالتی آرام قرار می‌دهد. این مرحله در قانون جذب اختیاری است، اما انجام دادن آن توصیه می‌شود.

مقاله مرتبط: ۵۰ دلیل که باید هر روز مدیتیشن (مراقبه) انجام دهید

  1. به خودتان مطمئن باشید

قانون جذب

در قانون جذب درخواستی که شما برای کائنات می‌فرستید با افکار شما خلق شده است. در نتیجه کائنات به آن پاسخ می‌دهد؛ بنابراین دقیقا خواسته‌تان را مشخص کنید. اگر مطمئن نباشید و این مسأله برای شما واضح نباشد، کائنات هم فرکانسی مبهم دریافت خواهد کرد و نتایج ناخواسته‌ای را برای شما می‌فرستد؛ بنابراین فراموش نکنید که خواسته شما باید همان چیزی باشد که اشتیاق فراوانی برای داشتنش دارید.

  1. از کائنات درخواست کنید

کائنات

تقاضای خود را بیان کنید. تصویری از آنچه می‌خواهید برای کائنات بفرستید و شک نکنید که کائنات به خواسته شما پاسخ خواهد داد. از هم اکنون، خواسته‌تان را از آن خود بدانید و یاد بگیرید خواسته خود را در نظر مجسم کنید. هر چه تجسم شما دقیق‌تر باشد، رسیدن به خواسته‌تان هم ساده‌تر خواهد بود. اگر خواسته شما داشتن یک دستگاه ایکس باکس است، خودتان را در حال بازی کردن با آن دستگاه، انجام دادن بازی محبوبتان و لمس دسته کنترل و کنسول بازی ببینید.

  1. آرزوی خود را یادداشت کنید

آرزو

با این جمله شروع کنید: «بسیار خوشحال و قدر شناس هستم که…» و با در میان گذاشتن خواسته خود با کائنات، جمله (یا پاراگراف) خود را به پایان برسانید. جملات را در زمان حال بنویسید؛ گویی هم اکنون آن خواسته را در اختیار دارید؛ همچنین از نوشتن عبارات منفی اجتناب کنید. تا زمانی که آرزویتان به حقیقت تبدیل شوند، هر روز، چشمانتان را ببندید و خواسته خود را تصور کنید؛ گویا همین لحظه قرار است آن خواسته به وقوع بپیوندد؛ بنابراین تصویر خود را واضح و واضح‌تر ببینید.

مقاله مرتبط: تخته آرزوها (تابلو کائنات) چیست؟ ساخت آن چه فوایدی دارد؟

  1. خواسته خود را حس کنید

قانون جذب

در این مرحله، باید همان حسی را داشته باشید که پس از به واقعیت پیئستن آرزویتان خواهید داشت. در واقع، رفتارف گفتار و افکارتان باید به گونه‌ای باشد که گویی همین حالا آرزویتان اجابت شده است. این مورد در واقع مهم‌ترین و قوی‌ترین گام در استفاده از قانون جذب است؛ زیرا این قانون دقیقا از همین مرحله شروع به‌ کار می‌کند؛ بنابراین گاه این کار را انجام دهید. بدین ترتیب دیگر حس نمی‌کنید که به ان خواسته یا آرزو احتیاجی دارید؛ زیرا احساستان به شما می‌گوید بیشتر آن را دریافت کرده‌اید. در نتیجه، کائنات هم فکر و احساس را بروز می‌دهد و شما آرزویتان را به دست خواهید آورد.

  1. قدردان باشید

قانون جذب

تمام آنچه را کائنات به شما اعطا کرده اسست روی کاغذ بنویسید؛ همچنین برای تمام داشته‌ها و انچه کائنات به شما بخشیده قدردان باشید. کائنات کارهای زیادی برای ما انجام داده است. از این رو، جبران این محبت با اندکی قدر شناسی کائنات را ترغیب می‌کند که کارهای بیشتری برای انجام دهد. در نتیجه چیزهای بیشتری را به زندگی‌مان جذب می‌کنیم. شاید شمات پیشتر قربانی زورگویی می‌شدید؛ اما در حال حاضر، فرد زورگو دست از این کار برداشته است. این همان موردی است که باید برایش قدردان باشید. اگر رابطه عاطفی سالمی دارید، این مورد نیز نمونه دیگری برای قدردانی از کائنات است. برای هر فرایند مثبتی در زندگی‌تان، باید از کائنات سپاسگزار باشید؛ چون ابزار قدرت شناسی کائنات را بیش از پیش ترغیب می‌کند که تقاضای شما را به واقعیت تبدیل کند.

مقاله مرتبط: تصویرسازی ذهنی چیست؟ چه فوایدی دارد؟

  1. به کائنات اعتماد کنید

قانون جذب کائنات

جهانی موازی را در نظر بگیرید که دقیقا مشابه جهان واقعی است؛ البته با تفاوت جزئی؛ در این دنیا، هر آنچه به‌واقع خواهانش هستید بی‌درنگ به واقعیت تبدیل خواهد شد.

خود را در این جهان موازی تصور کنید؛ اما دیگر به دنبال خواسته‌هایی نباشید که مدت‌ها پیش آن‌ها را تقاضا کرده بودید. این مرحله دقیقا همان جایی است که مردم اشتباه می‌کنند؛ زیرا با چنین اقدامی، آن‌ها فقط به کائنات می‌گویند: «من این چیز را ندارم.» در نتیجه فقط تحقق نیافتن آن آرزو را به‌سوی خود جذب خواهند کرد؛ بنابراین صبور باشید و اگر این اتفاقات فورا رخ ندادند، ناراحت نشوید. بر «چگونگی» رخدادها تأکید نکنید. در عوض، اجازه دهید کائنات این کار را برای شما انجام دهد. اگر شما به‌جای کائنات نگران «چگونگی» تحقق خواسته‌تان بشوید، یعنی ایمان کافی ندارید و به کائنات می‌گویید که چه کاری را انجام دهد! این شیوه درست نیست؛ زیرا کائنات علم و قدرت به مراتب بیشتری از من و شما دارد.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.